Producent flag i banerów na zamówienie

Wykonujemy flagi i banery z nadrukiem przy użyciu różnych metod nadruku: – aplikacja, sitodruk, druk cyfrowy i haft. Wszystkie flagi produkujemy z materiałów najlepszej jakości. Większość flag jest zazwyczaj wykończona lamówką, klipsem, z załączonym drewnianym lub plastikowym uchwytem.nadruk na flagach może być jednostronny lub dwustronny.

Producent flag z nadrukiem metodą sitodrukuProducent flag i banerów z nadrukiem metodą sitodruku

Pierwszym krokiem jest przygotowanie grafiki Państwa flagi lub baneru. Metoda sitodruku na flagach polega na nakładaniu barw na materiał za pomocą specjalnie wykonanych matryc z siatką. Flagi drukowane metodą sitodruku – polecamy przy nakładach powyżej kilkunastu sztuk.

Druk cyfrowy na banerachDruk cyfrowy na flagach i banerach bezpośrednio u producenta

Metoda druku bezpośrednio z pliku komputerowego na maszynę drukującą. Druk cyfrowy na materiałach umożliwia niski koszt przy produkcji pojedynczych elementów.

Zamów flagi i banery bezpośrednio u producenta

Skontaktuj się z nami, z przyjemnością doradzimy, udzielimy informacji na temat naszych produktów, cen terminów realizacji i warunków płatności.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>