Producent stojaków do banerów

Producent banerów, flag i stojaków do banerów

Stojaki pozwalają prezentować produkt lub usługę w miejscach takich jak targi, konferencje, sklepy, pasaże handlowe ale również eventy, happeningi itp. Do głównych produktów, które możemy tu wymienić to wszelkiej maści stojaki reklamowe, banerowe, plakatowe. Mnogość rozwiązań powoduje, że tych produktów i ich modeli jest bardzo dużo, od tanich szybko rotujących konstrukcji, po systemy, które wykorzystywane są wielokrotnie.
Stojaki do banerów umożliwiają zawieszenie bądź ustawienie baneru w dowolnym miejscu. Łatwe i lekkie w wykorzystaniu. System polecany jako narzędzie handlowca, na targi, konferencje i wystawy. Nieodzowny do promowania usług i produktów.

Producent stojaków do banerów na zamówienie

Lekka konstrukcja jest elementem stałym reklamy, odpowiedni system rowków umożliwia łatwą i szybką wymianę baneru. Jest to bardzo popularny system dedykowany dla sklepów, hoteli, restauracji, handlowców, firm. Rozmiar ram dopasowany do potrzeb klienta.
Stojak X- BanerStojak X- Baner producent
X-Baner to system o prostej konstrukcji, w której połączenie włókna szklanego z aluminium daje gwarancję wytrzymałości i stabilności. Łatwa wymiana panela graficznego czyni go uniwersalnym i efektywnym produktem reklamowym.
Stojak L- BanerStojak L- Baner od producenta
L – Baner ma prosty i nowoczesny wygląd. Lekka konstrukcja powoduje łatwy i szybki montaż. Możliwość powieszenia na ścianie.
Baner - motylkowy stojak XBaner – motylkowy stojak X
Stojak o trochę bardziej złożonej konstrukcji, w której połączenie włókna szklanego z aluminium daje gwarancję wytrzymałości i stabilności. Do stojaka dołączona torba.
Producent V stojaka na baneryProducent V stojaka na banery
Stabilna podstawa stojaka wykonana została w kształcie litery V. Doskonały sposób do wyeksponowania plakatu z treścią reklamową.

 

Zamów stojaki do banerów u producenta

Materiał: aluminium, włókno szklane  lub metal
Standardowe rozmiary: 60x160cm, 80x180cm. 85x200cm
Nadruk plakatów: wydruk w pełnym kolorze
Min. zamówienie: 2szt

składany stojak do banerastojak banerowy od producenta

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *